پخش پلاستیک یکتا (یکتا پلاست)

پخش پلاستیک یکتا با بیش از ربع قرن تجربه درزمینه تولید و فروش محصولات پلاستیکی آشپزخانه، محصولات باغبانی و ساختمانی، محصولات یک‌بار مصرف، محصولات گازی، سرویس جهیزیه عروس و … به‌عنوان یکی از معتبرترین و بزرگ‌ترین پخش‌کنندگان این محصولات در تهران و تمامی شهرستان‌ها شناخته‌شده است. ما با اتکا به اعتبار و دانش فنی خود درزمینه تهیه و توزیع محصولات درجه‌یک بازار توانسته‌ایم بهترین و باکیفیت محصولات را با نازل‌ترین قیمت در اختیار مشتریان عزیزمان قرار دهیم و همواره به‌پاس این خوش‌خدمتی، نظاره‌گر رضایت مشتریان عزیزمان باشیم.

فروش محصولات گوناگون در دسته‌های حراجی 5000 فروش، حراجی 10000 فروش، اجناس لوکس، استیل، پخش بلور، سفال، محصولات گازی، ظروف یک‌بار مصرف، سرویس پلاستیک عروس و … شده که روزبه‌روز دامنه فعالیت و فروش ما افزایش پیدا کند تا بتوانیم پاسخگوی نیاز تک‌تک مشتریان خود باشیم. همچنین به دلیل داشتن ارتباط مستقیم با کارخانه‌های تولیدکننده و گام گذاشتن در بخش واردات کالا، توانسته‌ایم سبد کالایی کامل و متنوعی را برای شما عزیزان فراهم کنیم.

اما فعالیت مجموعه پلاستیک یکتا تنها به تهران و ایران محدود نشده و ما توانسته‌ایم محصولات خود را به کشورهای عراق، عمان، باکو، قطر و ارمنستان صادر کنیم و بتوانیم رضایت مشتریان برون‌مرزی خود را نیز کسب نماییم.

تلفن‌های همراه:

09124118231 – 09122702931

تلفن‌های ثابت:

02133857709 – 02140332405

آدرس نمایشگاه:

تهران، خاوران، اتوبان امام رضا، ورودی خاور شهر، سوله 17.

ساعت کاری:

از ساعت 8 الی 17 روزهای شنبه تا پنجشنبه.

بعد از ثبت سفارش و درخواست شما از طریق سایت و یا خرید حضوری، محصولات موردنظر شما با کمترین هزینه و بیشترین سرعت به‌دست شما عزیزان خواهد رسید.

منوی اصلی

×